Α/Α ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΛΑΔΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΛΗ ΤΗΛΕΦΩΝΟ E-MAIL
1 ΕΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟ Πρόεδρος Συνεταιρισμού ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤ. Λογιστική Παρακολούθηση της Επιχείρησης ΑΓΡΙΝΙΟ
2 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΒΑΦΗ2-ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΟΚΑΣ ΜΜΕ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής-Προγραμματισμός ΑΓΡΙΝΙΟ
3 COLUBIA TELECOM SA Δ.ΜΑΡΓΑΡΗ 22,11525-ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Εξυπηρέτηση πελατών ΑΘΗΝΑ
4 VIZZAVI HELLAS S.A Λεωφ.Κηφισίας 56 και Δελφών-15125 ΑΘΗΝΑ Υπεύθυνος:ΝORMΑΝ και ΗΛΙΑΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη εφαρμογών στο Ιnternet ΑΘΗΝΑ
5 DATAGRAPH ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Α.Ε ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 20-ΚΑΛΛΙΘΕΑ Yπεύθυνος Προσωπικού ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής-Προγραμματισμός ΑΘΗΝΑ
6 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Χαριλάου Τρικούπη 151,ΤΚ 14564 Νέα Κηφισιά,Αθήνα Κος Κοκολόπουλος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής-Προγραμματισμός ΑΘΗΝΑ
7 VODAFONE-PANAFON AE Λ. Κηφισίας 44 ΜΑΡΟΥΣΙ 151 25-ΑΘΗΝΑ Κος Παπαδάπουλος ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Παροχή Τηλεπικοινωνιακών Υπηρεσιών ΑΘΗΝΑ
8 ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΑΤΑΚΗ Βελετσίου 14,106 80,Αθήνα Άννα Πατάκη ΕΚΔΟΣΕΙΣ Εκδόσεις ΑΘΗΝΑ
9 ATKOSOFT A.E ΑΙΤΩΛΙΑΣ 15-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 152-31 Κος Δεύτερος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής-Προγραμματισμός ΑΘΗΝΑ
10 ΙΝΤΡΑΚΟΜ 19.5 ΧΙΛ.ΛΕΩΦ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 109-02 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΡΙΦΤΗ,Houman Resources Department TΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Τηλεπικοινωνίες ΑΘΗΝΑ
11 ΕΔΕΤ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΙΩΤΗΣ ΤΡΙΦΩΝ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Δικτυακή Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
12 ΑΝΚΟ Α.Ε. ΣΥΓΓΡΟΥ 44 ΤΚ 117-42 - ΑΘΗΝΑ ΠΑΟΛΟ ΜΑΝΚΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΑΘΗΝΑ
13 ΕΡΤ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 432 -ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΜΕ Σύνταξη Ειδήσεων και Πολυμέσων. ΑΘΗΝΑ
14 ΕΞΕΛΙΞΗ Α.Ε Γ. Μπάκου 8, 11524, ΑΘΗΝΑ Κονετάς Γιάννης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΑΘΗΝΑ
15 SHELL HELLAS Κυριακής 6-8 - Π. Φάληρο Μιχαηλίδης Πάνος ΕΜΠΟΡΙΟ Υποστήριξη του συστήματος Πληροφορικής. ΑΘΗΝΑ
16 INFOQUEST AEBE Αλ. Πάντου 25 17671 ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΘΗΝΑ Γκαρής Δημήτριος Προϊστάμενος Παραγωγής ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
17 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΗ ΑΕ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 35 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Μηχανολογικές Κατασκευές ΑΘΗΝΑ
18 ΕΡΤ Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 432 -ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΜΕ ΜΜΕ ΑΘΗΝΑ
19 PROXIMITY ZZ AE Τροίας 19 - ΑΘΗΝΑ Γρύλλιας Ηλίας ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΑΘΗΝΑ
20 YOUR IDEAS ΕΠΕ Λ. Μεσογείων 10- ΤΚ 115.27 -ΑΘΗΝΑ Διευθυντής Προσωπικού ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΘΗΝΑ
21 ΓΕΝ. ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ Πανεπιστημίου 37 - 10165 -ΑΘΗΝΑ Φ. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης ΑΘΗΝΑ
22 ΟΤΕΝΕΤ Α.Ε 109 Κηφισίας & Σίνα - 15124 -Μαρούσι - ΑΘΗΝΑ Σ. Δήμου ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
23 ΕΔΡΑΣΗ-Χ.ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΑΤΕ 5ο χλμ Λ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΩΠΙ Ε. ΨΑΛΙΔΑΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Τεχνική Εταιρεία ΑΘΗΝΑ
24 INFOQUEST ΑΕΒΕ Αλ. Πάντου 25 17671 ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γκαρής Δημήτριος Προϊστάμενος Παραγωγής ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Συναρμολόγηση Υπολογιστών ΑΘΗΝΑ
25 ΟΒΙ -Ν.Π.Ι.Δ Παντανάσσης 5. 151 25 Παράδεισος ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ- Αθήνα Διευθυντής Προσωπικού ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης. ΑΘΗΝΑ
26 ΡΟΔΙΑΚΗ-ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗ Α.Ε ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ 23-ΤΘ 431 - ΤΚ85100 ΡΟΔΟΣ Κοίλιας Δημήτριος,Δ/της Προσωπικού ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΑΘΗΝΑ
27 INFOQUEST ΑΕΒΕ Αλ. Πάντου 25 17671 ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΘΗΝΑ Γκαρής Δημήτριος Προϊστάμενος Παραγωγής ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
28 ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ Κηφισού 94 - ΑΘΗΝΑ Διευθυντής Προσωπικού ΜΕΣΟ ΜΑΖΙΚΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης. ΑΘΗΝΑ
29 ΑΞΙΟΝ SYSTEMS ΕΠΕ ΠΑΡΝΗΘΟΣ 2 & ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ- ΙΛΙΟΝ -ΑΘΗΝΑ- ΤΚ 14452 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΑΘΗΝΑ
30 ΙΝΤΡΑΚΟΜ 19.5 ΧΙΛ. ΛΕΩΦ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 109-02 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΡΙΦΤΗ, Houman Resources Department ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
31 INFOQUEST ΑΕΒΕ Αλ. Πάντου 25 17671 ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΘΗΝΑ Γκαρής Δημήτριος Προϊστάμενος Παραγωγής ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
32 ΙΝΤΡΑΚΟΜ 19.5 ΧΙΛ. ΛΕΩΦ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 109-02 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΡΙΦΤΗ, Houman Resources Department ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
33 ΙΝΤΡΑΚΟΜ 19.5 ΧΙΛ. ΛΕΩΦ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 109-02 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΡΙΦΤΗ, Houman Resources Department, ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
34 FORTHNET Α.Ε Ατθιδών 4 - Καλλιθέα - Αθήνα Ταλόπουλος ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
35 ΙΝΤΡΑΚΟΜ 19.5 ΧΙΛ. ΛΕΩΦ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 109-02 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΡΙΦΤΗ, Houman Resources Department, ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
36 ΕΡΤ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 432 -ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΜΕ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΑΘΗΝΑ
37 ORASOFT A.E ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 85 - ΑΧΑΡΝΕΣ - ΤΚ 136.71 ΝΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Υποστήριξη Πελατών ΑΘΗΝΑ
38 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΕΛΙΤΩΝΑ 5 - ΓΕΡΑΚΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Υπευθυνος Κος Ζαργάνης Διαγόρας ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη και Εμπορεία Λογισμικού. ΑΘΗΝΑ
39 ECOMMERCE ΕΠΕ Πλάτωνος 49 -Μοσχάτο ΤΚ 183-44 Αθήνα ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Υπευθυνος Software-Hardware ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη και Εμπορεία Λογισμικού. ΑΘΗΝΑ
40 ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ 19,5 χλμ Λ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΚ 19002 - ΠΑΙΑΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ Γεν. Διευθυντής Ιωάννης Τζαβάρας ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
41 ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ-ΟΙΚΟΝΟΜ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 37 -10165 -ΑΘΗΝΑ Φ. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
42 PC SYSTEMS A.E Πεντέλης 14, ΤΚ 15.126, ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΘΗΝΑ. Κ Γεωργίου ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Τεχνική Υποστήριξη ΑΘΗΝΑ
43 TELECOM PLUS A.E ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ 44 -ΑΘΗΝΑ - 106-80 Διευθυντής Προσωπικού ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Υποστήριξη Πελατών ΑΘΗΝΑ
44 SYSTEMS MATRIX HELLAS ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΕΞΗ 5 ΑΘΗΝΑ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Πληροφορική ΑΘΗΝΑ
45 PC SYSTEMS A.E ΠΕΝΤΕΛΗΣ 14 ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Πληροφορική-Δίκτυα ΑΘΗΝΑ
46 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΟΠΛΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ 1 ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΕΙΟΣ.Α ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Βιομηχανία Όπλων ΑΘΗΝΑ
47 ΤΕLLAS A.E ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΙΑ-3 ΜΑΡΟΥΣΙ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Τηλεπικοινωνίες ΑΘΗΝΑ
48 BEYOND ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Λ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 455 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΙΑΝΝΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΘΗΝΑ
49 ΛΟΓ. ΓΡΑΦΕΙΟ (ΒΑΣΙΛΑΚΗ) ΑΡΤΑ Κος ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Παρακολούθηση Μηχανογραφική Επιχειρήσεων. ΑΡΤΑ
50 ΕPIRUS NET ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗ ΟΔΟΣ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Παροχή Υπηρεσιών Πληροφορικής, Service. ΑΡΤΑ
51 Σ.ΚΑΡΑΠΕΤΣΗ-Κ.ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΚ ΒΑΣ.ΚΩΝ/ΝΟΥ 45 ΑΡΤΑ ΚΑΛΛΙΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Μηχανογράφηση ΑΡΤΑ
52 LAKY AE Ν. ΚΕΡΑΣΟΥΝΤΑ ΠΡΕΒΕΖΗΣ κος Παπαγιάννης ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Βιομηχανία Παραγωγής Ζωοτροφών ΑΡΤΑ
53 ΤΑΤΣΗΣ Κ. ΠΑΛΑΜΑ 17 -ΑΡΤΑ Κος Τάτσης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Παροχή Υπηρεσιών Πληροφορικής, Service ΑΡΤΑ
54 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ 7 -ΑΡΤΑ Τσιρώνης Δημήτριος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Παροχή Υπηρεσιών Πληροφορικής, Service. ΑΡΤΑ
55 EPIRUS NET ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗ ΟΔΟΣ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μαγκούτης Δημ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Υποστήριξη Πελατών ΑΡΤΑ
56 ΚΑΛΟΚΑΙΡΗΣ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Χαϊκάλη 2 - ΑΡΤΑ Καλοκαίρης Ευάγγελος ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης ΑΡΤΑ
57 ΓΙΑΚΟΥΒΑΚΗΣ ΧΑΡ. (ΛΟΓΙΣΤΗΣ) Μακρυγιάννη 29 - ΑΡΤΑ Γιουβανάκης Χαρ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης ΑΡΤΑ
58 ΤΑΧΥΔΡΟΜ. ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ Πλατεία Εθνικής Αντίστασης - Άρτα ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Τραπεζικές Εργασίες ΑΡΤΑ
59 ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΡΤΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης. ΑΡΤΑ
60 ΤΑΧΥΔΡΟΜ. ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ Πλατεία Εθνικής Αντίστασης - Αρτα ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Τραπεζικές Εργασίες ΑΡΤΑ
61 ΟΡΓΑΝ. ΕΡΓΑΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣ Πλατεία ρολογιού -Αρτα Ε. ΜΠΑΛΑΦΑ ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ Δικτυακή Υποστήριξη ΑΡΤΑ
62 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 19.5 ΧΙΛ. ΛΕΩΦ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 109-02 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΡΙΦΤΗ, Houman Resources Department ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΑΡΤΑ
63 ΓΡΙΒΑΣ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Γρίβας Ν. ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης ΑΡΤΑ
64 ΤΕΙ/Η Κωστακιοί Άρτας Γκίκας Γρηγόριος ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Τεχνική Υποστήριξη ΑΡΤΑ
65 ΤΕΙ/Η Κωστακιοί Άρτας Γκίκας Γρηγόριος ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Τεχνική Υποστήριξη ΑΡΤΑ
66 ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΕΙ/Η Κωστακιοί Άρτας Γκίκας Γρηγόριος ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Τεχνική Υποστήριξη ΑΡΤΑ
67 ΤΕΙ/Η ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Κωστακιοί Άρτας Γκίκας Γρηγόριος ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Τεχνική Υποστήριξη ΑΡΤΑ
68 ΤΕΙ/Η ΔΙΚΤΥΑ Κωστακιοί Άρτας Γκίκας Γρηγόριος ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Τεχνική Υποστήριξη ΑΡΤΑ
69 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ Πλατεία Εθνικής Αντίστασης - Αρτα ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Τραπεζικές Εργασίες ΑΡΤΑ
70 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ Πλατεία Εθνικής Αντίστασης - Αρτα ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Τραπεζικές Εργασίες ΑΡΤΑ
71 ONESOFT A.E Π. ΔΡΑΚΟΥ-Γ.ΚΑΖΑΤΖΗ ΑΡΤΑ ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη και Εμπορεία Λογισμικού. ΑΡΤΑ
72 ΛΟΓ.ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΚΟΥΤΗ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗ ΟΔΟΣ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μαγκούτης Δημ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Υποστήριξη Πελατών. ΑΡΤΑ
73 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΑΤΣΗΣ Α.Ε Κωστή Παλαμά - Αρτα Τάτσης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Υποστήριξη Πελατών ΑΡΤΑ
74 COMPUTER INFORMATION 4ο ΧΛΜ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΖΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Υποστήριξη πληροφοριακών Συστημάτων ΑΡΤΑ
75 ΕΝΤΥΠΩΣΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΑΜΗΛΩΝ -ΠΑΛΑΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΡΤΑ
76 ΛΟΓ.ΓΡΑΦ. ΠΛΑΤΣΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Αβέρωφ 20 - Φιλιππιάδα Ευάγγελος Πλατσούκας ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης ΑΡΤΑ
77 ΟRANGE YIOI Λ.ΤΣΙΡΩΝΗ Πλατεία Μονοπολείου - Αρτα Λεωνίδας Τσιρώνης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Υποστήριξη Πελατών. ΑΡΤΑ
78 ΕΤΑΝΑΜ Α.Ε ΣΠ. ΛΑΜΠΡΟΥ & ΣΚΟΥΦΑ 1 ΑΡΤΑ ΚΩΣΤΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Περιβάλλον Αμβρακικού (Πληροφοριακό Σύστημα) ΑΡΤΑ
79 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ ΑΡΤΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ Τραπεζικές Εργασίες ΑΡΤΑ
80 ΤΕΙ/Η -ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΚΤΥΩΝ ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ ΑΡΤΑΣ Γκίκας Γρηγόριος ΔΙΚΤΥΑ Δίκτυα ΑΡΤΑ
81 ΤΕΙ/Η Τ.Τ.Δ ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ ΑΡΤΑΣ Γκίκας Γρηγόριος ΔΙΚΤΥΑ Δίκτυα ΑΡΤΑ
82 TEI/H T.Λ.Π.Μ ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ ΑΡΤΑΣ Γκίκας Γρηγόριος ΔΙΚΤΥΑ Δίκτυα ΑΡΤΑ
83 ΤΑΧΥΔΡΟΜ. ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ Πλατεία Εθνικής Αντίστασης - Αρτα ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Τραπεζικές Εργασίες ΒΕΡΟΙΑ
84 SEMANTIK COMPUTING ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΛΑΤΑΝΩΝ 10 ΒΕΡΟΙΑ Ν. ΗΜΑΘΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΗΡΟΥΚΗΣ, ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΒΕΡΟΙΑ
85 ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΕ ΡΩΜΑΝΟΥ 9 - ΈΔΕΣΣΑ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ Τεχνική Εταιρεία ΕΔΕΣΣΑ
86 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ - ΕΔΕΣΣΑ Καταρράκτες Έδεσσας ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΔΗΜΟΣ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΕΔΕΣΣΑ
87 FORTHNET A.E Εθνικής Αντιστάσεως 131 -ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΚ 71306 κος Ρωχάρδος ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΗΡΑΚΛΕΙΟ
88 TECHNECO Α.Ε ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 3, Θεσσαλονίκη 54644. Διευθυντής Προσωπικού ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Τεχνική Υποστήριξη ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
89 INFOQUEST ΑΕΒΕ Αλ. Πάντου 25 17671 ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΘΗΝΑ Γκαρής Δημήτριος Προϊστάμενος Παραγωγής ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Τεχνική Υποστήριξη ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
90 ΠΟΥΛΙΑΔΗΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ & ΣΙΑ Ν. ΟΥΡΑΝΟΥ 7 ΚΑΙ ΛΗΜΝΟΥ - ΤΚ 54-627- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Πολυχρονάκου Σταυρούλα ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Τεχνική Υποστήριξη ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
91 MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Κεντρικά γραφεία: 17ης Νοεμβρίου 79 54352 Θεσσαλονίκη Διευθυντής Προσωπικού. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
92 FORTHNET Α.Ε Ατθιδών 4 - Καλλιθέα - Αθήνα Γαγανάκης Γιάγκος ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Τεχνική Υποστήριξη ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
93 ΑΦΟΙ ΧΑΝΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗ Ο.Ε ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 7 ΤΚ 54-626- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Yπ. ΧΑΝΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
94 ΑΦΟΙ ΧΑΝΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗ Ο.Ε ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 7 ΤΚ 54-626- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Yπ. ΧΑΝΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
95 ΘΡΑΣΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Βασ. Όλγας 38 - Θεσσαλονίκη ΘΡΑΣΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Τεχνική Υποστήριξη ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
96 GEOINFO Γρηγορίου Λαμπράκη 133 - ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ - ΤΚ 543-52, Θεσσα κ. Κωνσταντίνου ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
97 ΜΕDΙΑ SILICON ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 15 - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Υπευθ. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Παροχή εκπαίδευσης και Υπηρησιών Πληροφορικής. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
98 SIMENTS TΗΛEBIOMHXANIKH Γεωργικής Σχολής 89 - Θεσσαλονίκη Υπευθ. Καραμανλής Εμμανουήλ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Ανάπτυξη και Εμπορεία Τηλεπικοινωνιακών Συστημάτων. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
99 GROUP3 AEBE ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ε' - 37 - ΒΟΥΛΓΑΡΗ -ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ κ. Μερλιαούντας ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών στο Internet. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
100 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΖΑΧΑΡΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ 34 -ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κος Καρταλίδης ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Μηχανογραφιση ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
101 KNOWLEDGE A.E. 10 ΧΛΜ. ΘΕΣ/ΝΙΚΣ - Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - TK 57001- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
102 HYPERSOFT 26η ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 52 - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Υπεύθυνος : Αλεξιάδης Νικόλαος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ρυθμίσεις Λογισμικού. Ρυθμίσεις Λειτουργικών Συστημάτων ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
103 SIMENTS TΗΛΕBIOMHXANIKH Γεωργικής Σχολής 98 - Θεσσαλονίκη Υπευθ. Καραμανλής Εμμανουήλ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
104 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ Καζαντζάκη 2, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Δ. ΒΙΚΟΛΙΔΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Παροχή Υπηρεσιών Πληροφορικής, Service. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
105 ΑΦΟΙ ΧΑΝΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 7 ΤΚ 54-626- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κος ΧΑΝΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
106 ΑΦΟΙ ΧΑNΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 7 ΤΚ 54-626- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΧΑΝΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
107 ΠΟΥΛΙΑΔΗΣ & ΣΥΝ Ν. ΟΥΡΑΝΟΥ 7 ΚΑΙ ΛΗΜΝΟΥ - ΤΚ 54-627- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Πολυχρονάκου Σταυρούλα ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
108 W.DIAMANT EΠΕ 8ο ΧΛΜ ΘΗΒΩΝ - ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΤΚ 32200 - ΘΗΒΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΓΚΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Τεχνική Υποστήριξη ΘΗΒΑ
109 Ν. ΠΕΤΣΟΣ & ΥΙΟΙ Α.Ε 5o XΛΜ ΝΕΑΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κος Πέτσος ΣΙΔΗΡΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ Σιδηρές Κατασκευές ΙΩΑΝΝΙΝΑ
110 ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΣΥΝ/ΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΡΟΔΟΤΟΠΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΕΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Οικονομικός Διευθυντής ΣΥΝ/ΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης ΙΩΑΝΝΙΝΑ
111 ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Πανεπιστημιο Ιωαννινων -Τμ. Πληροφορικής Κος Φωτιάδης ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Ανάπτυξη Λογισμικού για Ευφυή Συστήματα ΙΩΑΝΝΙΝΑ
112 ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Πανεπιστημιο Ιωαννινων -Τμ. Πληροφορικής Κος Φωτιάδης ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΙΩΑΝΝΙΝΑ
113 ARROW CONSULTING Π. ΔΑΓΚΛΗ 5 -ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΤΚ 45444 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΣΕΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΙΩΑΝΝΙΝΑ
114 Κ. ΣΙΤΟΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ 24 -453.33 - ΙΩΑΝΝΙΝΑ Κος Σίτος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Δικτυακή Υποστήριξη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
115 ΓΛΑΡΟΣ-ΚΟΡΠΗΣ-ΜΠΑΦΑΣ-ΠΑΡΓΑΝΑΣ NΑΠ. ΖΕΡΒΑ 20-22, ΤΚ 45332 -ΙΩΑΝΝΙΝΑ Πέτρος Παργανάς ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΙΩΑΝΝΙΝΑ
116 COMITECH NΑΠ. ΖΕΡΒΑ 20-22, ΤΚ 45332 -ΙΩΑΝΝΙΝΑ Πέτρος Παργανάς. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΙΩΑΝΝΙΝΑ
117 ΑΛΦΑSTAR AE 6,5 XΛΜ. ΙΩΑΝ.-ΑΘΗΝΩΝ- ΤΚ.45.500-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΙΩΑΝΝΙΝΑ
118 ΜΟΥΚΑΣ - ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΦΩΤΗ ΤΖΑΒΕΛΛΑ 21-23 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΙΩΑΝΝΙΝΑ
119 COMITECH NΑΠ. ΖΕΡΒΑ 20-22, ΤΚ 45332 -ΙΩΑΝΝΙΝΑ Πέτρος Παργανάς ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΙΩΑΝΝΙΝΑ
120 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Φωτειάδης Δημήτριος ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Παρακολούθηση Εφαρμογών Πληροφορικής. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
121 Ε. ΠΑΠΠΑ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε Φ. Τζαβέλλα 20 Κα Παππά ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Υποστήριξη Πελατών ΙΩΑΝΝΙΝΑ
122 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Φωτειάδης Δημήτριος ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΙΩΑΝΝΙΝΑ
123 ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΣΥΝ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΕΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Οικονομικός Διευθυντής ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ Μηχανογραφική παρακολούθηση ΙΩΑΝΝΙΝΑ
124 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Φωτειάδης Δημήτριος ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΙΩΑΝΝΙΝΑ
125 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Φωτειάδης Δημήτριος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΙΩΑΝΝΙΝΑ
126 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗ 10 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ. ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ Τραπεζικές Εργασίες ΙΩΑΝΝΙΝΑ
127 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΣΑΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ Αριστομένους 39 Υποστήριξη Πελατών. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Υποστήριξη Πελατών. ΚΑΛΑΜΑΤΑ
128 GONET-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΤΣΑΚΑΚΟΣ Αριστομένους 39 Οικονόμου Παναγιώτης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Εξυπηρέτηση Πελατών ΚΑΛΑΜΑΤΑ
129 ΤΕΡΝΑ ΑΕ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ 44 -ΑΘΗΝΑ - 106-80 κος Δημητρίου ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ Κατασκευή Δημοσίων Έργων - Μηχανογραφική παρακολούθηση ΚΑΣΤΟΡΙΑ
130 Δ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ο.Ε 2ο ΧΛΜ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ-ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ Δ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΜΗΧΑΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
131 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ Λ. Κνωσού - Ηράκλειο Παρετζάκης Πέτρος ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΚΡΗΤΗ
132 CYTACOM SOLUTIONS ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΕΡΝ 2 - ΤΚ 50.147 - ΛΕΜΕΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΜΝΑΤΙΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Τεχνική Υποστήριξη ΚΥΠΡΟΣ
133 ΑΡΧΗ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ Οδός Τηλεπικοινωνιών 142 - Λευκωσία Χαραλάμπους Πέτρος ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Υποστήριξη Πελατών. ΚΥΠΡΟΣ
134 ΑΤΗΚ Οδός Τηλεπικοινωνιών 142 - Λευκωσία Χαραλάμπους Πέτρος ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Υποστήριξη Πελατών ΚΥΠΡΟΣ
135 ΑΤΗΚ Οδός Τηλεπικοινωνιών 142 - Λευκωσία Μακρής Κων/νος ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Υποστήριξη Πελατών ΚΥΠΡΟΣ
136 ΑΡΧΗ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΥΠΡΟΥ Κυρήνειας 101 - Λευκωσία Χριστοφή Αθηνά ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Εξυπηρέτηση Πελατών ΚΥΠΡΟΣ
137 ΝETVISION LTD Θεμιστοκλή Δερβή 20 - Λευκωσία Αδωνευτής Αλέξης ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΚΥΠΡΟΣ
138 Α.Θ. ΛΟΙΖΟΥ ΚΑΙ ΥΙΟΣ LTD 66 Μακαρίου ΙΙΙ - Λευκωσία Κασιουρής Ανδρέας ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΚΥΠΡΟΣ
139 ΑΡΧΗ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΥΠΡΟΥ ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΥΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΗΡΟΥΚΗΣ, ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Τηλεπικοινωνίες ΚΥΠΡΟΣ
140 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ Πλατεία Εθνικής Αντίστασης - Αρτα ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Τραπεζικές Εργασίες ΛΑΜΙΑ
141 CHERRY COMPUTERS Α.Ε 1ο χλμ Λαρίσης-Αθηνών, 41500, Λάρισα ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΛΑΡΙΣΑ
142 RAM ΕΠΕ ΦΡΙΞΟΥ 2 - ΛΑΡΙΣΑ ΔΡ. ΘΑΝΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΛΑΡΙΣΑ
143 COMPULAND ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ 72 - ΤΚ 41222 Κος Παρθένης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Υποστήριξη Πελατών ΛΑΡΙΣΑ
144 ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΤΣΙΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Εκπαίδευση ΛΑΡΙΣΑ
145 ΔΗΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΙΩΝΟΣ ΔΡΑΓΟΥΜΗ 1 ΓΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣ Εξυπηρέτηση Πελατών ΛΑΡΙΣΑ
146 ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ Πανεπιστημίου 37 - 10165 -ΑΘΗΝΑ Φ. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης. ΛΑΡΙΣΑ
147 RAM ΕΠΕ ΦΡΙΞΟΥ 2 - ΛΑΡΙΣΑ Ηλίας Θανόπουλος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΛΑΡΙΣΑ
148 RAM ΕΠΕ ΦΡΙΞΟΥ 2 - ΛΑΡΙΣΑ Ηλίας Θανόπουλος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΛΑΡΙΣΑ
149 ΜΑΡΙΝΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε Ανατολική Παραλία Λευκάδας Ασβέστης Κωνσταντίνος ΛΙΜΕΝΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης. ΛΕΥΚΑΔΑ
150 COMPUTER LIFE N. ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ 48 ΝΑΟΥΣΑ ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Πληροφορική ΝΑΟΥΣΑ
151 ΙΤΥ Πανεπιστήμιο Πατρών Κουτσούμπα Δήμητρα ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Τραπεζικές Εργασίες ΠΑΤΡΑ
152 ΝΙΚ. ΚΑΡΡΑΣ & ΣΙΑ ΕΕ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 167 -ΠΑΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΡΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Υποστήριξη Πελατών ΠΑΤΡΑ
153 ΙΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΠΕ Διονυσίου 20-22 - Πάτρα Λαγγουρέτος Ιωάννης. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΠΑΤΡΑ
154 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΑΣ Πανεπιστήμιο Πατρών Δ/της Προσωπικού ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Τεχνική Υποστήριξη ΠΑΤΡΑ
155 ΒΕΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΣΙΑ Φεραιου 13 - ΠΑΤΡΑ Βέμμης Εμμανουήλ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφορικής - Προγραμματισμός ΠΑΤΡΑ
156 DYNACOMP AEΒΕ ΠΑΤΡΩΝ -ΑΘΗΝΩΝ 53 ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
157 ΛΙΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΙΔΑΣ 156-ΠΕΙΡΑΙΑΣ - 185-46 ΛΙΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
158 ΕΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ Φόρος Πρεβέζης κ. Κόκκινος ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης. ΠΡΕΒΕΖΑ
159 ΒΙΚΗ Α.Ε Νέα Κερασούντα Πρεβέζης Κ Παπαγιάννης ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Τεχνική Υποστήριξη ΠΡΕΒΕΖΑ
160 ΑΦΟΙ ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΡΕΘΥΜΝΟ -ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 19 κος Φουρναράκης ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Υποστήριξη Πελατών ΡΕΘΥΜΝΟ
161 ΔΗΜΟΣ ΣΚΥΡΟΥ Δημαρχείο Σκύρου Δήμαρχος Σκύρου ΔΗΜΟΣ Εξυπηρέτηση Πελατών ΣΚΥΡΟΣ
162 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ-ΗΛΕΚΤΡ. ΕΙΔΗ Αυλάκι Στυλίδας Κατσαντώνης Ευάγγελος ΕΜΠΟΡΙΟ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης ΣΤΥΛΙΔΑ
163 ΔΗΜΟΣ TYΛOY ΤΗΛΟΣ Δήμαρχος Τύλου ΔΗΜΟΣ Μηχανογραφική παρακολούθηση του Δήμου. ΤΗΛΟΣ
164 ΠΛΑΤΣΟΥΚΑΣ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Χατζηκώστα 15 - Φιλιππιάδα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Λογιστική Παρακολούθηση της επιχείρησης. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
166 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 7ης Μεραρχίας 2 ΔΗΜΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΙΣ Ο Δήμαρχος ΔΗΜΟΣ Μηχανογραφική παρακολούθηση του Δήμου ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
167 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΛΑΡΙΣΗΣ 84-ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 38334 ΒΟΛΟΣ ΚΟΡΟΜΗΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΒΟΛΟΣ 24210-68642
168 Γ.ΖΑΚΟΣ ΑΒΕΕ 6ο ΧΛΜ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΜΑΓΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΒΥΤΙΩΝ-ΔΕΞΑΜΕΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310-752780 g_zakos@otenet.gr
169 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 23850-46650
170 ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΒΕΡΩΦ 12 ΖΩΤΟΣ ΜΑΝΘΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-30520 stoxos1@otenet.gr
171 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 140 ΠΑΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 26830-23155
172 ΑΤΕΒΑΝΚ 6ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 54 ΛΙΛΕ ΓΡΗΓΟΡΙΟ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑ 24930-24583
173 ΟΤΕ Α.Ε ΜΠΛΑΤΣΟΥΚΑ 13 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 2410-71399
174 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΑΣΟΝΟΣ 50 38333 ΒΟΛΟΣ ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΒΟΛΟΣ 24210-90846
175 ΟΤΕ ΑΕ ΕΡΜΟΥ Κ ΝΤΗΛ ΚΑΘΑΡΟΠΟΥΛΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΙΔ.ΚΥΚΛΩΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310-361880
176 ΓΕΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 109-111 ΑΘΗΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΘΗΝΑ
177 ΟΤΕ ΑΕ ΑΡΣΕΝΗ ΓΕΡΟΝΤΙΚΟΥ ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΝΕΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ(ADSL-FRAME DELAY-H/P-H/C-ATM) ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-89690 kmertzanis@otenet.gr
178 ATE BANK ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 2 ΜΙΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ. ΒΟΝΙΤΣΑ 26430-22295
179 ΟΤΕ ΑΕ ΞΗΡΟΚΑΜΠΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΟΠΤΙΚΕΣ ΙΝΕΣ-ISDN-ADSL-ΔΟΜΗΜ.ΚΑΛΩΔΙΩΣΗ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28410-95510 mgiapitz@ote.gr
180 OTE AE ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΗΤΕΙΑΣ ΚΟΡΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΑ ΤΗΛΕΠΙΚ.ΔΙΚΤΥΑ ΣΗΤΕΙΑ 28430-29310 gkordias@ote.gr
181 ΤΗΛ/ΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΡΑΜΑΣ ΚΡΟΝΟΥ & ΑΡΙΤΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΔΙΚΤΥΑ,ΦΕΡΕΣΥΧΝΑ ΚΑΒΑΛΑ 25210-56230 erafail@ote.gr
182 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΛΕΟΜ.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 7 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΙΓΙΟ 26910-59905
183 ΟΤΕ ΑΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ADSL,P/H,H/PAC,H/COM,ΔΙΚΤΥΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 23510-56200 csoulias@ote.gr
184 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 4 10671 ΑΘΗΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΘΗΝΑ 210-3697765
185 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ Π.ΣΟΥΛΟΥ 6 ΑΓΡΙΝΙΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 26410-60038
186 ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΒΑΝΚ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 3 47100 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΡΤΑ 26810-27680
187 ΑΤΕ ΒΑΝΚ ΚΟΜΠΟΤΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΟΜΠΟΤΗ 26810-65696
188 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ Λ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 2 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 26410-58720
189 ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 2 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΣΑΒΟΥΛΙΔΗ ΗΛΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 2441029472
190 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΙΧ.ΑΓΓΕΛΟΥ 8 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΙΩΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-26321
191 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ-ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 26210-33076
192 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΕΦΑΛOΣ-ΚΩΣ 85301 ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΩΣ 22420-71783
193 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΓΡΙΝΙΟ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ Η/Υ,ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ,ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 26410-22341
194 ΟΤΕ ΑΕ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ 26 74100 ΡΕΘΥΜΝΟ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΨΗΦΙΑΚΑ ΚΕΝΤΡΑ,ΣΗΜΑΤΟΔΟΣΙΕΣ,ΔΙΑΧ.ΔΙΚΤΥΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ 28310-59300 kkourmoul@ote.gr
195 ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ 4ο ΧΛΜ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΘΗΝΩΝ ΤΟΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΕΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ Η/Υ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-50720
196 ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΛΟΦΟΣ ΠΕΡΑΝΘΗΣ ΛΥΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ Η/Υ, ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΡΤΑ 26810-21388 spyridon_lykas@gnartas.gr
197 ΒΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ 7 ΒΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΠΟΡΙΟ-ΕΠΙΣΚΕΥΗ Η/Υ ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 22510-37222 valakosp@les.forthnet.gr
198 ΜΠΕΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΠ.ΛΑΜΠΡΟΥ 2,ΑΡΤΑ ΜΠΕΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΑ ΑΡΤΑ 26810-75932
199 ΚΑΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΧΛΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΓΡΑΦΩΝ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΡΙΠΟΛΗ 2710-234020
200 ΔΩΔΩΝΗ ΑΕ Τ.ΚΩΣΤΑΚΗ 1 ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-89716
201 ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΙΑΠΠΙΑΔΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΜΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΤΑ ΣΥΝΥΑΞΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΔΕΛΤΙΩΝ, ΜΕΛΕΤΕΣ ΕΡΓΩΝ,ΠΡΟΥΠΟΛ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 26830-22209
202 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΛΗΡΟΦ.ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΕΛΛΗΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ Π.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 4 10177 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΔΙΚΤΥΑ ΕΛΛΗΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΘΗΝΑ 2106988407
203 ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΝΤΟΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ,ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΧΡΗΣΤΩΝ ΛΑΡΙΣΑ 2410 626400
204 ΑΦΟΙ Ι.ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΟΕ 5ο ΧΛΜ ΗΓΟΥΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑ ΕΙΔΩΝ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 26650-24869
205 ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ ΑΡΤΑΣ ΚΟΚΚΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟ ΤΕΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΡΤΑ 26810-50453 kokkonis@teiep.gr
206 ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟΣ & ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑ'Ι'ΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΥΡΩΠΑ'Ι'ΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΡΤΑ 26810-81000
207 ΔΙΚΤΥΣ ΚΥΠΡΟΥ 47-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΒΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΠΟΡΙΟ-SERVICE H/Y ΕΜΠΟΡΙΑ-SERVICE ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 26650-21345
208 ΤΣΑΤΙΔΗΣ Α.-ΡΑΜΠΙΔΗΣ Α.ΟΕ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 102 54634 ΘΕΣΣΑΛ. ΡΑΜΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ Η/Υ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ WEB ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310-202026 rabidis@visionstudio.gr
209 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕ ΠΥΡΣΙΝΕΛΛΑ 10 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΒΟΗΘΟΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 6936796708
210 ΜΕDIA SHOP AZA 6 43100 ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ,ΕΜΠΟΡΙΟ SERVICE H/Y,ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 2441080358 s_media_shop@yahoo.gr
211 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ Λ.ΚΝΩΣΟΥ ΒΙΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ PORTAL ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2810-393352 vitsakis@edu.voc.gr
212 ΧΡ.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΣΙΑ ΟΕ ΠΑΡΟΔΟΣ ΑΡΧ.ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚ.ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ Η/Υ,ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ-ΕΠΙΣΚΕΥΗ Η/Υ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-76932 media@iao.forthnet.gr
213 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ Δ.ΧΑΤΖΗ 6 45445 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΛΟΓΙΣΜΙΚ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 6945927829 agelos@anaptixi.net
214 ΕΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΣΕΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Β'ΘΜΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ-ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 26820-22227
215 ΑΦΟΙ Θ&Ι ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ ΟΕ ΚΑΡΑΟΛΗ 1 ΑΡΤΑ ΤΖΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ Η/Υ ΕΠΙΣΚΕΥΗ Η/Υ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜ.ΕΓΚΑΤ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΡΤΑ 6945139370 jimtzouvas@yahoo.gr
216 ΔΗΜΟΣ ΙΝΑΧΟΥ ΝΕΟ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟ 30017 ΜΕΡΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΤΑ Α' ΒΑΘΜΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΘΕΜΕΤΑ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟ 26470-22491
217 ΑΤΕ ΒΑΝΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΡΑΠΕΖΑ EXCEL-WORD ΔΑΝΕΙΑ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 26610-30068
218 ΑΤΕ ΒΑΝΚ ΜΙΧ.ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ 18 ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΧΟΡΗΓΗΣΕΙΣ ΔΑΝΕΙΩΝ,ΧΡΗΣΗ Η/Υ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28410-22290
219 ΑΤΕ ΒΑΝΚ ΔΑΓΚΛΗ Κ ΚΟΡΑΗ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΤΖΙΜΑ ΑΛΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-26210
220 ΟΤΕ ΑΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΚΩΝΙΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΑ Π.Σ ΤΟΥ ΟΤΕ,ΙΝTRANET ΑΡΤΑ 26810-75199
221 ΟΤΕ ΑΕ ΣΑΡΙΜΒΕΗ 2-4 ΛΑΡΙΣΑ ΣΟΥΡΛΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚ.ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΤΜ,DSLAM,ADSL,IP ΔΙΚΤΥΑ ΛΑΡΙΣΑ 2410-995514
222 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ Τ.ΔΡΑΓΟΥΜΗ ΜΟΙΡΑ ΜΥΡΤΩ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ,ΣΥΔΙΠΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310-594528
223 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ 16 ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΑΡΓΎΡΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 24310-27390
224 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΙΛΚΙΣ ΜΠΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΡΤΑ 26810-80006
225 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΥΡΣΙΝΕΛΛΑ 7-9 ΣΙΟΡΟΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-65041
226 ΟΤΕ ΑΕ ΑΛΑΜΑΝΗ 21 43100 ΡΙΤΣΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΛΑΒΩΝ, ADSL ΚΑΡΔΙΤΣΑ 24410-91300
227 ΤΡΑΠΕΖΑ PROBANK ΑΜΕΡΙΚΗΣ 10,ΑΘΗΝΑ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΘΗΝΑ 210-9540371
228 ΟΤΕ ΑΕ ΕΡΜΟΥ & ΝΤΗΛ 33 54623 ΓΙΑΝΝΕΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ SDH,ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΚΥΚΛΩΜΑΤΩΝ Π.Σ "ΔΕΛΦΟΙ" ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
229 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ 12 ΓΚΑΖΙΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-28740
230 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 9 34100 ΚΑΠΕΤΑΝΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 22210-69308
231 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΒΑΣ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ-ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 26420-22333
232 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΙΑΣΟΝΟΣ 50 38333 ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΒΟΛΟΣ 2410-90846
233 ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΛ.ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΡΙΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 26830-23111
234 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΟΔΟΣ ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 766 62122 ΒΙΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΕΡΡΕΣ 23210-63201
235 ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 2 30100 ΣΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 26410-26500
236 ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΒΑΝΚ ΒΑΣ.ΚΩΝ/ΝΟΥ 26 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΙΣ ΚΙΝ.ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑ'Ι'ΔΑ 2463022834
237 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ 29 ΤΟΡΟΥΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 26410-23056
238 ΟΤΕ ΑΕ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ 36 25100 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΠΡΟ'Ι'ΟΝΤΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΙΓΙΟ 26910-29999
239 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 4 ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΘΗΝΑ 210-3396239
240 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ ΥΜΜΗΤΟΥ 99 ΚΑΚΡΩΝΟΣ 11610 ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΘΗΝΑ 210-6572631
241 ΟΤΕΝΕΤ ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 109 Κ ΣΙΝΑ ΜΑΡΟΥΣΙ ΔΗΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΡΟΧΗ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΜΜΣ ΑΘΗΝΑ 210-6151600
242 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 386 11141 ΑΘΗΝΑ ΚΑΦΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΘΗΝΑ 210-2284200
243 ΟΤΕ ΑΕ 11ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2 ΝΙΤΣΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Π.Σ,ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ Η/Υ ΚΟΖΑΝΗ,ΒΕΛΒΕΝΤΟ 24640-22499
244 ΟΤΕ ΑΕ ΠΛ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΣΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Π.Σ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΛΑΜΙΑ 22310-27999
245 ΟΤΕ ΑΕ ΒΑΛΑΩΡΙΤΗ 1 ΜΑΤΑΡΓΑ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ADSL-ΤΗΛΕΠ/ΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑ 26450-21999
246 ΟΤΕ ΑΕ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 2 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Π.Σ ΟΤΕ ΠΥΡΓΟΣ 26210-31299
247 "VELLUM GLOBAL EDUCATIONAL SERVICES" ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 31,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΚΤΙΡΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΓΝΩΣΕΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ,ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310-501895
248 GSM ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ ΕΡΜΟΥ 55-ΠΑΤΡΑ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΕΝΤΡΟ MICROSOFT Π.Σ MICROSOFT NAVISION 5.0,WINDOWS 2003 ΠΑΤΡΑ 2610-243844 georget@gswpliroforiki.gr
249 ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΤΙΚΑΛΑΜΟΣ 24100 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΕΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΗΛΕΚΠ/ΣΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 27210-45278 sfg@teikal.gr
250 TESSERA ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦ.ΑΕ ΒΑΣ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24 54640 ΜΑΡΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜ.ΔΙΚΤΥΑΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓ. ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ & ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310-889155 marini@tessera.gr
251 GALAXYNET AE ΒΙΚΤΩΡ ΟΥΓΚΩ 30 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΕΣΩ INTERNET ΠΡΟΓΡΑΜΜΤΙΣΜΟΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ΑΘΗΝΑ 210-5233302 karakousis@galaxynet.gr
252 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΕΒΕ ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40 ΕΠΙΣΚΕΥΗ&ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤ.ΠΡ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΠΡΟ'Ι'ΟΝΤΩΝ ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗ 210-6178529
253 TELEPASSPORT HELLAS SA ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 28 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ.ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗΣ 212-0003000 echatzifotiou@telepassport.gr
254 ΠΛΑΣΤΙΚΑ KENTUS ΑΒΕΕ ΒΙΛΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ MIS ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2810-308637 kaloger@plastikakritis.com
255 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΛΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ-ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΧΡΗΣΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-97150
256 ΤΜΗΜΑ ΜΗΧ.Η/Υ Κ ΔΙΚΤΥΩΝ,ΠΑΝΕΠ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΚΛΑΒΑΝΗ 37 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ-CAD ΔΙΑΧ.ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΔΙΚΤΥΑΚΩΝ ΕΦΑΡΜ. ΒΟΛΟΣ 24210-74979 georges@uth.gr
257 ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ,ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ 3ο ΧΛΜ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΘΗΝΑΣ 35100 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ-CAD ΛΑΜΙΑ 22310-60126 maniotis@teilam.gr
258 ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗ 1 35100 ΛΑΜΙΑ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ,ΣΥΣΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΜΕΣΩ Η/Y ΛΑΜΙΑ 22310-57148
259 PEK LIMITED ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ 17,ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΒΟΗΘΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΛΕΥΚΩΣΙΑ 22865000
260 ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ,ΑΡΤΑ ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΗΧΑΝΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΙΜΟΛΟΓΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩΝ Κ ΠΑΓΙΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΤΟΥ ΤΕΙ ΑΡΤΑ 26810-50019
261 ART-TV ΓΚΑΝΙΑΤΣΑΣ ΑΕ ΖΑΡΡΑ 69-ΑΡΤΑ ΓΚΑΝΙΑΤΣΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΡΑΔΙΟΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΑΘΜΟΥ ΑΡΤΑ 26810-75000 info@arttv.gr
262 MERFIS ΕΠΕ ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 75 ΠΕΙΑΡΑΙΑΣ ΜΕΡΤΖΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑ HARDWARE,ΑΝΑΠΤΥΞΗ Π.Σ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ&ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜ.ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΗ Η/Υ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕRΝΕΤ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4280833 thanasis@merfis.gr
263 ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚ.ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 27 ΤΣΩΚΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΗΡΕΣΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΟΖΑΝΗ 24610-67298 admintop@kozani.gr
264 ΛΙΑΜΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α.ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΛΙΑΜΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ-ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΕ Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 23970-61930 liamas@otenet.gr
265 VIVODI TELECOM ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤ.62α ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΣ Κ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ 211-7503700 kbilalis@vivodi.gr
266 ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ ΑΡΤΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΤΥΛΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΕΡΓΑΣΤ.,ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΕΡΓΑΣΤ.,ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚ ΑΡΤΑ 26810-50330 stylios@teleinfom.teiep.gr
267 ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ 2 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΧΡΗΣΗ Η/Υ ΠΡΕΒΕΖΑ 26820-46320
268 ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝ/ΣΜΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΙΟΥΛ.ΑΔΑΜ 13 ΤΡΙΚΑΛΑ 42100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΛΕΝΗ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 24310-22911-15
269 ΔΕΥΑΠ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΕΡΜΑ ΤΥΧΕΡΟΥ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΥΔΡΕΥΣΗ-ΑΠΟΧΕΥΤΕΣΗ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑ 2410-687105
280 NΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΥΡΡΟΥ 1 ΣΑΚΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΔΙΚΤΥΩΣΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ,ΔΙΚΤΥΑΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ,ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ Π.Σ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-87238 sakkas@nomioan.gr
281 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΩΜΑ ΑΡΧ.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΗΛΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ-ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΑ-ΜΕΛΕΤΕΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ-ΣΥΝΤΡΗΣΗ ΙΝΤRΑΝΕΤ ΦΛΩΡΙΝΑ 23850-44145
282 ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ ΑΡΤΑΣ ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΤΕΙ ΔΙΚΤΥΑ Η/Υ ΑΡΤΑ 26810-53500
283 ΔΕΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑΣ 26 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΚΗΣΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤ. ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΕ Β.Δ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕRP ΝΑΥΠΛΙΟ 272520-28100
284 IDEA CENTER AΣΠΡΟΧΩΜΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΙΔΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΟΙΚΙΩΝ-ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 27210-69913
285 COMPUTER CENTER Λ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 382 48100 ΒΑΓΓΕΛΗ ΛΑΜΠΡΟ ΕΜΠΟΡΙΑ-ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ-ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Η/Υ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Η/Υ-ΔΙΚΤΥΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑ 26820-27572 labros@computercenter.gr
286 SOVEL AE ΤΣΙΓΚΕΛΙ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΠΑΠΑΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΧΑΛΥΒΑ ΔΙΚΤΥΑ ΒΟΛΟΣ 24220-77072 dpapadi@sovel.vionet.gr
287 ΛΑΛΑΚΗ ΜΑΝ.ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ 48 ΤΣΙΝΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟ ΕΜΠΟΡΙΟ Η/Υ,ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ,ΔΙΚΤΥΑ Η/Υ ΛΑΡΙΣΑ 2410-555011 tsin@otenet.gr
288 ΤΜΗΜΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ ΑΡΤΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ Φ.Π ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ Η/Υ ΞΕΝΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ,ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ Β.Δ ΑΡΤΑ 26810-50155
289 SINGULAR INTEGRATOR AE ΑΛ.ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ&ΣΙΝΙΟΣΟΓΛΟΥ Ν.ΙΩΝΙΑ 14234 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ Π.Σ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΑΘΗΝΑ 210-6266391 mknst@singular.gr
290 INTRASOFT INTERNATIONAL A.E Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 17,9 ΧΛΜ ΠΑΙΑΝΙΑ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 210-6876509 yota.stratopoulou@intrasoft_inte.com
291 ΔΕΗ ΧΡ.ΚΑΤΣΑΡΗ 4 ΛΕΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗ&ΕΜΠΟΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡ.ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ,ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΟΜΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-78646
292 VODAFONE-PANAFON AEET ΤΖΑΒΕΛΛΑ 1-3  152 31 ΓΕΡΑΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΟΧΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚ.ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΒΟΗΘΟΣ ΣΤΗ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ BILLING SYSTEMS ΧΑΛΑΝΔΡΙ 210-6702208 iraklis_gerassis@vodafone.com
293 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε. ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 78 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ Η/Υ ΔΙΚΤΥΑ-ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΑΙΓΙΟ 26910-61610 sstathis@hellasnet.gr
294 DATUM ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ Α.Ε Ν.Ε.Ο ΠΑΤΡΩΝ-ΑΘΗΝΩΝ 24 ΓΚΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΜΠΟΡΙΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ 2610-454224 info@datum.com.gr
295 ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΚΑΡΑΟΛΗ&ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11 ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΚΑΙ Η/Υ-SERVICE SERVICE ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΠΕΡΑΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 210-4419155 tsaltapasoglou@hotmail.com
296 ΘΕΟΦΑΝΗΣ Γ.ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 11 ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ-ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΑ-ΜΕΛΕΤΕΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΡΤΑ 26810-21395
297 AGORA CENTER PRIMA ΟΙΝΕΩΣ 19 ΑΓΡΙΝΙΟ ΤΑΓΚΑΣ Σ-ΣΑΡΛΗ Α ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ Η/Υ ΑΓΡΙΝΙΟ 26410-45400
298 ΔΕΥΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ 69 ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΜΑΡΙΝΑ ΥΔΡΕΥΣΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΑΜΕΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ 22210-83603
299 ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Σ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΟΤΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΤΑ,ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑ,ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 210-9970001-002
300 1ο ΕΠΑ.Λ ΑΡΤΑΣ ΠΑΡΟΔΟΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑ ΑΡΤΑ ΔΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ,E-MAIL ΑΡΤΑ 26810-22901 mail@1tee-artas.art.sch.gr
301 ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΗΤΩΝ ΤΕΔΚ Ν.ΦΛ ΠΤΟΛΕΜΑΙΩΝ 1 ΔΟΙΛΕ ΜΕΛΛΟΜΕΝΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΟΤΑ,ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΕΥΡΩΠ.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΧΡΗΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑ tedkflor@otenet.gr
302 ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ& ΔΙΑΧΕΙΡ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ Γ.ΣΕΦΕΡΗ 2 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΜΗΜΑ ΑΕΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΤΟ ΕΡΓ.<<ΟΡΓΑΝΩΣΗ&ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ. ΑΓΡΟΤ.ΧΩΡΟΥ>> ΑΓΡΙΝΙΟ 26410-39508
303 ΜΗΤΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΗ ΑΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 49 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗ-ΕΜΠΟΡΙΟ&ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ SERVICE ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ Η/Υ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 24320-79117 mitsiove@otenet.gr
304 CLICK CONSULTANTS ΕΠΙΣΤΗΜ&ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΡΚ ΗΠΕΙΡΟΥ,ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΤΣΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ,ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΟΜΑΔΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-78882 l_tsounis@click-solutions.gr
305 ΛΑΝΔΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 5 ΛΑΝΔΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ Η/Υ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΤΑ 26810-27016 racoon@hotmail.com
306 INFO-QUEST ΑΘΗΝΑΣ ΚΗΦΙΣΟΥ 125-127 ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟ'Ι'ΟΝΤΩΝ&ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ Η/Υ&ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΘΗΝΑ
307 ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΟΓΙΑΝΝΗ ΕΡΙΦΥΛΗ ΧΡΗΣΗ Η/Υ ΓΙΑ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΧΡΗΣΗ Η/Υ ΓΙΑ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΥΠΟΘΕΣΕΩ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 24410-21449
308 ΑΠΟΨΗ ΑΕ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗ 33 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210-4627300 petropoulos@apopsinet.gr
309 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΕ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΡΑΓΟΥΜΗ ΚΑΤΡΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ 24630-41765
310 ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΑΜΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΣΑΜΟΣ ΚΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦ.ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ,ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΣΑΜΟΣ
311 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΑΚΑΔΗΜΑ'Ι'ΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ. ΤΕΧΝΟΛ.ΥΠΟΛ. Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΤΡΩΝ ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΠΙΔ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ&ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΙΣΤΟΥ ΠΑΤΡΑ 2610-960375 bouras@cti.gr
312 TELLAS A.E ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1Α-3 15123 ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ Κ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ PROJECTS,ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ 211-1200553
313 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 33 ΡΟΔΟΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΟ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΡΟΔΟΣ gkarasavas@acn.gr
314 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΕΑΒ ΑΕ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡ.ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΕ SAP R3,ΤΟΠΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ,ΒΟΙΩΤΙΑ 22620-52468
315 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Ε-ΔΙΨΑΚΗΣ ΑΝ.ΟΕ 9ο ΧΛΜ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΒΑΡΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΜΕΤΑΛΛΩΝ ΧΡΗΣΗ Η/Υ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ ISO EN-17025 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310-782820 ad-ndt.the@internet.gr
316 ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΗ ΗΛΕΙΑΣ ΕΠΕ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ 50 ΓΑΒΡΙΛΥΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΠΟΡΙΑ Η/Υ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ SOFTWARE INTERNET-INTRANET-SOFTWARE-ΔΙΚΤΥΑ ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 26210-29822
317 <<Η ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΗ>> ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΕΛΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ, ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 26650-22319 thesprot@ach.gr
318 ΔΙΚΤΥΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΚΟΥΦΑ 36 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΗΛΕΜΕΤΡΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΤΗΛΕΜΕΤΡΙΑ,ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΑΡΤΑ 26810-21577
319 TERRACOM ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 51 ΓΚΟΥΣΚΟ ΣΤΕΛΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΜΠΙΚΩΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΣΜΕΝΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26510-94333 sgous@teraccom.gr
320 ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ ΚΑΛΠΑΚΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΛΑΔΟΣ ΔΙΕΚΠΑΙΡΕΩΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 26530-41862 d.kalpakiou@kep.gov.gr
321 PC SYSTEMS ΠΕΝΤΕΛΗΣ 14 ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑ Η/Υ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ,ΑΘΗΝΑ 210-8123054
322 ΜΑΤΑΤΣΗΣ&ΦΩΤΗΣ Μ.Ο.Ε ΚΑΜΗΛΩΝ&Μ.ΓΡΑΙΚΟΥ ΑΡΤΑ ΜΑΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ,ΓΡΑΦΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ,ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ,ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΕΛΙΔΩΝ ΑΡΤΑ 26810-23010 kostas@entiposis.gr
323 ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ&ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΧΑΝΔΡΗ1&ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟ 10110 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ-ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΛΗΡ.ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Δ/ΝΣΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Η/Υ,ΤΜΗΜΑ Α'ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 210-4803206 sec_gen_mngr@gsis.gor.gr
324 ΚΑΛΟΓΡΑΙΑ ΕΠΕ ΤΣΙΜΙΣΚΗ 46 ΜΠΑ'Ι'ΡΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΕΝΤΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2310-288394
325 BUSINESS SOLUTIONS Μ.ΠΑΡΛΑΜΑ 65 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΛΑΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΓΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ-ΔΙΚΤΥΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2810-371260 bsbl@hol.gr
326 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΚΤΟΝΟΥ 7 50100 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΑ ΚΟΖΑΝΗ 24610-40961 georgaka@otenet.gr
327 ORASYS-ΝΕΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 70 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ H/W&S/W ΛΑΡΙΣΑ 2410-1549118 ltzor@orasys.gr
328 Ι.Κ ΜΙΧΑΛΑΠΟΣ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΤΙΚΑ Η/Υ&ΔΙΚΤΥΑ,ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΕΓΑΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ